Kampanijos pristatymas

Dviratininkas gatvėje, kad ir ministras, jau nieko nebenustebins, tiesa? Pasiruoškite! 

Šiandien startuoja komunikacijos kampanija „Nustebink Save“, kuria kviesime visuomenę atrasti įvairiuose Lietuvos miestuose jau sukurtas darnaus judumo galimybes ir keliauti aplinkai draugiškomis transporto priemonėmis. 

„Per pastarąjį dešimtmetį Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto investicijų dėka Lietuvos susisiekimo sektoriuje įvyko daugybė teigiamų pokyčių – turime ne tik daugiau naujų kelių, bet ir išvystytą geležinkelių transportą, daugiau dviračių ir pėsčiųjų takų. Nuolat daugėja susisiekimo oro ir vandens transportu galimybių, aktyviai plečiamas viešas elektromobilių įkrovimo stotelių tinklas. Tad galimybių keisti kasdienių kelionių įpročius yra kur kas daugiau, nei anksčiau, jų daugės ir ateityje, bet ne mažiau svarbu jas pastebėti ir išnaudoti“, – teigia susisiekimo ministras Marius Skuodis. 

ES sukurti pokyčiai mūsų šalies susisiekimo sektoriuje tikrai nustebins kiekvieną: atskleisime investicijų mastą, informuosime apie reikšmingiausius projektus ir jų naudą kiekvienam šalies gyventojui, verslui bei ekonomikai. 

Mes pasiruošę nustebinti! O jūs – nustebinti save?