Apie projektą

Ir vėl įstrigai automobilių spūstyje? Apsidairyk – yra daugiau pasirinkimų, kuo keliauti į darbą, atostogų ar į parduotuvę.

Per pastarąjį dešimtmetį Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto investicijų dėka Lietuvos susisiekimo sektoriuje įvyko daugybė teigiamų pokyčių – turime ne tik daugiau naujų kelių, bet ir išvystytą geležinkelių transportą, daugiau dviračių ir pėsčiųjų takų. Nuolat daugėja susisiekimo oro ir vandens transportu galimybių, aktyviai plečiamas viešas elektromobilių įkrovimo stotelių tinklas. Tad galimybių keisti kasdienių kelionių įpročius yra kur kas daugiau nei anksčiau, jų daugės ir ateityje, bet ne mažiau svarbu jas pastebėti ir išnaudoti.

Kviečiame susipažinti su ES investicijomis Lietuvos susisiekimo sektoriuje, įvertinti jų mastą ir reikšmingiausius projektus, geriau suprasti jų naudą kiekvienam šalies gyventojui, verslui ir ekonomikai. Tau ir tavo kaimynui.

Sužinok ir Tu, kaip gali judėti sveikiau ir darniau, keisdamas kasdienius kelionių įpročius. Drąsiai išbandyk naujas galimybes, kurias mums atveria sėkmingai sukurta ir toliau plėtojama darnaus judumo infrastruktūra Lietuvoje. Nes tik kartu galime judėti pirmyn!

Susisiekimo ministerija, komunikacijos kampanijos „Nustebink save“ iniciatorė.