Ekskursija dviračiu „Vilnius 700. Dviračiu per miesto istoriją“

Vilnius

Kviečiame  į ekskursiją maršrutu „Vilnius 700. Dviračiu per miesto istoriją“. Šis maršrutas yra proginis, skirtas sostinės jubiliejui, todėl visų dviračiu apvažiuotų stotelių trajektorija žemėlapyje susijungia į skaičių 700. Maršrutą sudaro 10 km ir 30 stotelių Senamiestyje bei Naujamiestyje. Važiuojant juo yra puiki proga išbandyti naujai sutvarkytas ir dviratininkams patogiau pritaikytas Vilniaus gatves – Algirdo, Ševčenkos ir kt. Pamatysite vietas, žyminčias sostinės gyvenimą skirtingais amžiais – nuo miesto įkūrimo, apjuosimo gynybine siena iki pirmųjų  blokinių namų ar angelo skulptūrėlių bangos.

O JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos) Eismo organizavimo skyriaus inžinierius – grupės vadovas Jonas Simutis papasakos apie maršrute esančią dviračių gatvę, naujai įrengtą dviračių taką, dviračių juostą ir humanizuotas gatves bei supažindins su praktikomis, kurios naudojamos siekiant Vilnių paversti patogesniu ir saugesniu darniai judantiems miestiečiams.

18.00 val. Registracija čia: https://forms.gle/4urMPzaG3bmXrMfC6

Registracija į ekskursiją bus atidaroma ateinantį antradienį – rugsėjo 12 d. 10 val.

 

Nespėjusius užsiregistruoti į ekskursiją kviečiame maršrutą išbandyti savarankiškai: https://neakivaizdinisvilnius.lt/studijos/dviraciu-per-pasauli-snipiskese/

Organizatorius: Neakivaizdinis Vilnius ir JUDU (SĮ Susisiekimo paslaugos)